آلت تناسلی مردان و اندازه آن

آلت تناسلی مردان

اکثر مردان از بدو به بلوغ رسیدن در مورد آلت تناسلی شان و سایز آن ترس و نگرانی دارند و با خود در این باره می اندیشند که آیا سایز آلت تناسلی شان طبیعی است یا که از بقیه افراد کوچک تر است؟ یا گاهی با خود می گویند آیا آلت تناسلی شان می تواند از لحاظ جنسی همسرشان را راضی کند. برخی مردان هم نگران هستند که ظاهرشان بدون لباس چگونه خواهد بود و تصویری که برای اولین بار شریک جنسی شان از ایشان در ذهنش نهادینه می شود به چه شکلی است؟ ما در این مطلب قصد داریم به بسیاری از سوالات شما در این زمینه پاسخ دهیم و تمام ابهامات ذهنی شما را بر طرف کنیم.

سایز آت تناسلی مردان

بدنه آلت تناسلی مردان، به شکل استوانه‌ است و سه فضای دایره‌ای شکل دارد. این فضاها دارای بافت اسفنجی خاصی هستند. این بافت حفره‌های بزرگ زیادی دارد که در زمان تحریک جنسی مرد از خون انباشته می‌شوند. و وقتی که آلت پر از خون می‌شود، به حالت افراشته در می‌آید که در زمان رابطه جنسی به آن اجازه دخول می‌دهد. پوست پوشش روی آلت کشسان و نرم است که بتواند با تغییرات اندازه آلت در زمان نعوظ منطبق و هماهنگ شود.

حتی برخی از افرادی که برای اولین بار قصد خرید کاندوم را دارند فکر می کنند که کاندوم های دارای سایز بندی های بسیار متنوع هستند و با خود می اندیشند نکند با اشتباه رو به رو شوند و کاندومی که می خرند برایشان کوچ باشد. اما به راستی این چنین نیست. اگر چنان سوالی در ذهن تان به وجود آممده است بادی بدانید که اغلب کاندوم ها فیری سایز هستند و برای 99 درصد افراد مناسب هستند به جز شرکت ساگامی که تولید کننده کاندوم در دو سایز نرمال و لارج می باشد و جزو یکی از محصولات وارداتی نیز محسوب می شود.

مقایسه آلت تناسلی مردان

آقایان باید این نکته را به خاطر بسپارند که در برقراری رابطه جنسی آلت بزرگتر همیشه خوب نیست. طبق تحقیقات انجام شده می توان گفت 98 درصد افرادی که فکر می کنند آلتشان کوچک است، سخت در اشتباه و توهم گرایی هستن. طبق مطالعات انجام شده در شرایط طبیعی و در دمای متوسط یک اتاق( در حدود 25 درجه سانتیگراد ) سایز استاندار یا متوسط آلت تناسلی مردان در حالت نعوظ و تحریک کامل بین 14 تا 16 سانتی متر می باشد.

در محیط استاندارد، متوسط سایز آلت مردها نیز بین 12 تا 13 سانتی متر می باشد. البته این یه موضوع علت و معلولی نخواهد بود. بسیاری از اقایون شاید بگویند سایز آلت ما بزرگ تر است و این موضوع قابل استناد است؛ این موضوع در حقیقت واقعیت دارد دقیقاً مثل طول دست که بعضی ها دستانی دراز و کشیده دارند و بعضی ها از دستانی کوتاه برخوردارند. برای سایز آلت مردانگی هم این ماجرا صادق است. اما بطور طبیعی آلت مردانگی شما وقتی در حالت تحریک و نعوظ کامل کمتر از 7.6 ( هفت و شش دهم ) سانتی متر طول داشته باشد ، شما با مشکل کوچک بودن آلت تناسلی درگیر خواهید بود.

طبق تحقیقات انجام شده در کشور های مختلف جهان نزدیک به 50 درصد آقایون دوست داشتند تا اندازه آلت تناسلی شان بزرگتر باشد. با این که به گفته خانم ها یک دیدگاه اشتباه عمومی در رابطه با اندازه آلت تناسلی این است که آلت تناسلی بزرگتر باشد، رضایت زنان بیشتر است. اصلا به این صورت نیست و این موضوع به این صورت نخواهد بود،زیرا زنان در طول رابطه جنسی و هنگام آمیزش برای رسیدن به ارگاسم نیازی به دخول عمیق تر و بیشتر آلت تناسلی آقایان در واژن خود ندارند؛ زیرا در همان ابتدای واژن نقاط حساس و تحریک کننده وجود دارد و ارگاسم خانم ها از طریق آن نقاط مانند نقطه جی صورت می گیرد.

چه اندازه‌ای برای آلت تناسلی مردان خیلی کوچک است؟

فقط مردان با طول آلت تناسلی کمتر از 4 سانتیمتر در حالت معمول یا طول آلت تناسلی کمتر از 7.5 سانتیمتر در حالت نعوظ، به عنوان کسانی شناخته می‌شوند که باید برای افزایش طول آلت تناسلی خود اقدام کنند. همین جمله کوتاه نشان می‌دهد که تصور بسیاری از مردم در مورد طول و همچنین قطر آلت تناسلی آنها اشتباه بوده و صرفاً حساسیت‌های مردانه است.

کارشناسان ما بر این باورند که آقایان به جای این که به طول و یا قطر آلت خود فکر کنند و یا به دنبال روشی برای بزرگ کردن بیشتر آلت تناسلی خود باشند و با فکر کردن به این موضوع وقت خود را از دست بدهند، بهتر است به تمایلات جنسی و حرف های همسر خود بیشتر توجه کرده و به نوازش ها و درک کردن عواطف همسرشان بشتر دقت کنند، زیرا این موارد آن ها را بهتر به نتیجه مطلوب شان یعنی ارگاسم بانوان خواهد رساند.

اما اگر باز هم به دنبال روشی برای بزرگ کردن آلت تان هستید، روش پنیمور به عنوان یکی از معتبرترین روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان در دنیا شناخته شده می باشد. این روش در حقیقت بی عارضه ترین روش افزایش سایز آلت تناسلی به حساب می آید. مشاهده ها نشان می دهد که این تمرینات را به دقت و بدون وقفه انجام دهید ،معمولاً اثر آن بعد از سه هفته تا یک ماه شروع شده و تا ۶ماه کامل می شود.

نکته هایی در رابطه با بزرگ کردن آلت تناسلی

  • تمرینات پنیمور باید بطور مستمر و پیگیر انجام و با دقت به دستورات آن عمل شود تا حداکثر اثر را نشان دهد.
  • تمام این تمرینات باید 5 روز در هته انجام شود و 2 روز متوالی هم استراحت کرد.
  • اثر این تمرینات ممعمولاً در مدت کمتر از یک ماه ظاهر و تا شش ماه کامل میشود.
  • بهتر است موهای اطراف آلت تناسلی را کوتاه کنید .
  • اگر درد و یا هرگونه زخم در اثر این تمرینات انجام شد ، باید بدانید زیاده روی کرده اید و باید استراحت کنید تا درد برطرف شود .
  • باید دارای ذهنی مثبت باشید تا بهترین اثر را دریافت کنید.
  • باید دقت کنیم هدف از این تمرینات بزرگ کردن آلت تناسلی می باشد و نباید در اثر زیاده روی به خود آسیب وارد کنید.
Mohammad
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.