بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده | 4 مدل معروف اسپری

اسپری های تاخیری از محبوبیت بالایی در نزد استفاده کنندگان برخوردار هستند و فروش بالایی دارند. برخی از اسپری های تاخیری وارداتی هستند و برخی هم در داخل کشور ساخته می شوند.در کنار خرید کاندوم می توانید از این اسپری ها نیز استفاده نمایید و از رابطه جنسی لذت ببرید.نمی توان به طور کامل بهترین اسپری تاخیری را مشخص نمود اما برخی از مارک ها از محبوبیت بالایی برخوردارند.در این مقاله انواع اسپری های تاخیری و نحوه استفاده از آن به طور مفصل توضیح داده می شود با ما همراه باشید.

بهترین اسپری تاخیری

اسپری ها و حجم دهنده ها جزء پر فروش ترین محصولات جنسی به شمار می روند.

به طور کامل نمی توان بهترین اسپری تاخیری را یک مارک دانست.چرا که میزان رضایت افراد تعیین کننده است و آن هم به طور نسبی است.اما می توان با معرفی برندها شما را با انواع اسپری های تاخیری و حجم دهنده ها بیشتر آشنا نمود.حدود یک سوم مردان در کشور با مشکل زود انزالی مواجه هستند و به دنبال راهی هستند تا این مشکل را برطرف نمایند .یکی از این راه ها استفاده از انواع اسپری ها است .برندهای وارداتی زیادی در این زمینه وجود دارد که برخی از آن ها در کشور غیر مجاز هستند در ادامه به بررسی این اسپری ها می پردازیم.

اسپری تاخیری ویگا

 

برای مشاهده قوی ترین و با کیفیت ترین اسپری های تاخیری وارد پیج اینستاگرام ماشوید .

بهترین اسپری تاخیری وارداتی

برخی از افراد با اسپری های تاخیری وارداتی آشنا هستند .

گفتنی است در ارتباط با بهترین اسپری تاخیری باید میزان رضایت مندی افراد پس از استفاده را در نظر گرفت.

 اسپری تاخیری ویگا

اسپری تاخیری ویگا را می توان یکی بهترین اسپری تاخیری موجود در کشور دانست.این اسپری دارای دوز بالایی است و باعث بی حسی آلت تناسلی می گردد.اسپری تاخیری ویگا توسط کشور آلمان طراحی شده است.این محصول به افرادی توصیه می شود که با مشکل زود انزالی مواجه هستند .دوز 50000 در این اسپری باعث می شود آلت تناسلی بی حس شود .بهتر است برای استفاده از این اسپری از 15 دقیقه قبل از رابطه جنسی آن را بر رو زیر آلت تناسلی بپاشید.پس از 5 دقیقه تاثیر آن را خواهید دید.توجه داشته باشید اسپری تاخیری نباید به واژن زن و مجاری ادراری مرد برسد.

گفتنی است این اسپری علاوه بر این که باعث تاخیر در انزال می شود خاصیت حجم دهنده گی را برای آلت تناسلی خواهد داشت .چرا که در آن از ویتامین E استفاده شده است که باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی و سفت شدن آن می گردد.باید دانست برای افرادی که به لیدوکایین حساسیت دارند استفاده از این اسپری پیشنهاد نمی شود.

بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده

 اسپری تاخیری Marathon

بیشتر اسپری های تاخیری حاوی لیدوکایین هستند.

و در واقع لیدوکایین موجود در آن ها باعث تاخیر در انزال می گردد.

در صورتی که به لیدوکایین حساسیت دارید به شما پیشنهاد می گردد از اسپری تاخیری Marathon استفاده نمایید.این اسپری نیز یکی از بهترین اسپری تاخیری وارداتی به کشور است.شما می توانید برای درمان مشکل زود انزالی از این اسپری استفاده نمایید.این اسپری طوری طراحی شده که باعث تاخیر در انزال و لذت طولانی تر در رابطه جنسی می گردد.به شما پیشنهاد می شود برای رابطه طولانی تر از این محصول استفاده نمایید.

اسپری تاخیری Marathon به جای لیدوکایین حاوی بنزو کایین است و باعث طولانی کردن مدت زمان مقاربت جنسی می گردد.گفتنی است یکی از معایب این اسپری زیاد بودن زمان استفاده از اسپری تا اثرگذاری آن است.

اسپری تاخیری دلتاپاورمن

اسپری تاخیری دلتا

کوتاه بودن زمان رابطه جنسی باعث می گردد از رابطه جنسی در حد کافی لذت نبریم.یکی از راه هایی که برای افزایش میزان زمان رابطه جنسی به شما پیشنهاد می کنیم استفاده از اسپری تاخیری دلتا است.این اسپری با رایحه ی مختلف طراحی شده است و از این رو دست شما را در انتخاب محصول باز می گذارد.برخی از نمونه های آن شامل شکلاتی ، میوه ای ، قهوه و گل رز است.این محصول نیز یکی از بهترین اسپری تاخیری موجود در بازار است.

گفتنی است اسپری تاخیری دلتا حاوی لیدوکایین است و کاربری آن برای تاخیر در انزال و لذت طولانی تر در رابطه جنسی است.پس از این که از این اسپری بر روی آلت تناسلی پاشیدیدچند دقیقه صبر کنید تا آلت تناسلی بی حس شود سپس قبل از برقراری رابطه آلت تناسلی خود را بشویید.توجه داشته باشید اسپری نباید با واژن و مجاری اداری آقایان تماس داشته باشد.باید دانست یکی از معایب استفاده این اسپری حساسیت برخی از افراد به لیدوکایین است.

 اسپری تاخیری سزار

یکی دیگر از بهترین اسپری تاخیری موجود در بازار اسپری تاخیری سزار است.

این اسپری حاوی 10 درصد لیدوکایین است و برای افرادی که با مشکل زودانزالی مواجه هستند توصیه می شود.توجه داشته باشید این اسپری نباید با مجاری ادراری آقایان و واژن خانم ها تماس داشته باشد.و حداکثر تعداد دفعاتی که می توان از این اسپری استفاده کرد۱۰ بار تعیین شده است.

بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده
اسپری سزار علاوه بر این که مدت زمان رابطه را افزایش می دهد باعث افزایش اعتماد به نفس در آقایان می گردد.افرادی که به لیدوکایین حساسیت دارند نباید از این اسپری استفاده نمایند.

 بهترین اسپری تاخیری داخلی

در داخل کشور نیز برخی از شرکت ها نسبت به تولید اسپری هاو ژل های تاخیری و حجم دهنده اقدام نموده اند که می توان برند کاپوت و کدکس را از جمله آن ها دانست.زود انزالی در کشور مشکلی جدی است و برای حل این مسئله استفاده از ژل ها و اسپری های تاخیری راهکاری مناسب است.

اسپری تاخیری ارگاسم سه برابر

اسپری تاخیری ارگاسم سه برابر کاپوت

یکی از بهترین اسپری تاخیری ساخته شده در کشور اسپری تاخیری ارگاسم سه برابر کاپوت است.این محصول طوری طراحی شده است که علاوه بر تاخیر در انزال و لذت طولانی باعث افزایش اعتماد به نفس در آقایان به هنگام رابطه جنسی می گردد.گفتنی است شما می توانید این اسپری را همراه با کاندوم استفاده نمایید و از رابطه جنسی لذت ببرید.اسپری ارگاسم کاپوت مناسب برای پوست های حساس به لیدوکایین است و باعث لذت طرفین در رابطه جنسی می گردد.از دیگر ویزگی های این اسپری می توان به افزایش جریان خون در آلت تناسلی اشاره نمود.

برخی از ویژگی های اسپری تاخیری ارگاسم کاپوت:

 • بدون هیچ گونه عوارض جانبی
 • افزایش اعتماد به نفس در آقایان
 • لذت طولانی در رابطه جنسی
 • افزایش جریان خون در آلت تناسلی

اسپری تاخیری ضد حساسيت کدکس

یکی دیگر از بهترین اسپری تاخیری ساخت داخلی اسپری تاخیری ضد حساسیت کدکس است.این محصول برای حل مشکل زود انزالی در آقایان گزینه مناسبی است.و باعث لذت طولانی تر در رابطه جنسی می گردد.اسپری ضد حساسیت کدکس حاوی لیدوکائین پریلوکائین،آلانتون،اتانول و اسانس مجاز آرایشی است و بدون هیچ گونه عوارض جانبی به بازار عرضه شده است.این اسپری به سرعت در آلت تانسلی آقایان جذب می گردد و بدون حساسیت و سوزش به راحتی می توانید از رابطه جنسی لذت ببرید.

برخی از ویژگی های اسپری تاخیری ضدحساسیت کدکس:

 • تاخیر در انزال
 • لذت طولانی تر در رابطه جنسی
 • جذب سریع پوستی
 • بدون حساسیت و سوزش

بهترین اسپری تاخیری

اسپری تاخیری مضاعف کاپوت

یکی دیگر از اسپری های تاخیری پر فروش در کشور اسپری تاخیری مضاعف کاپوت است. این محصول از محبوبیت بالایی در نزد استفاده کنندگان برخوردار است و باعث لذت بیشتر در رابطه جنسی می گردد.اسپری تاخیری مضاعف باعث افزایش اعتماد به نفس در آقایان و افزایش جریان خون در آلت تناسلی می گردد.این اسپری مناسب پوست های حساس به لیدوکائین است و توسط فروشگاه بهداشتی بامشاد به سراسر کشور ارسال می گردد.

برخی از ویژگی های اسپری تاخیری مضاعف کاپوت

 • افزایش جریان خون در آلت تناسلی
 • تاخیر در انزال و لذت طولانی
 • بدون استفاده از لیدوکایین
 • افزایش رضایت مندی طرفین

ژل مشکی ایموشن

ژل حجم دهنده ایموشن

یکی از پر مصرف ترین محصولات بهداشتی ژل حجم دهنده ایموشن است.

این محصول باعث افزایش حجم آلت تناسلی در مردان می گردد.

باید به این نکته توجه نمود :

چون این ژل بر پایه آب می‌باشد هیچگونه عارضه جانبی ندارد.و به راحتی قابل استفاده است.از نکاتی که در مورد این ژل حائز اهمیت است استفاده آسان و موضعی آن است.این ژل با با اسانس فلفل و لیمو طراحی شده است و باعث افزایش میل جنسی در افراد می گردد.

از ویژگی های ژل حجم دهنده ایموشن

 • حجم دهنده و بزرگ کننده آلت تناسلی در مردان
 • لذت بیشتر در رابطه جنسی
 • ضدعفونی کننده و آنتی باکتریال
 • همراه با خاصیت لوسیونی

خرید حجم دهنده و اسپری از  بامشاد

فروشگاه بهداشتی بامشاد این امکان را برای کاربران بوجود آورده است که با راحتی می توانند محصول دلخواه خود را براساس برند در فروشگاه انتخاب نمایند و با گزینه افزودن به سبد خرید ، خرید خود را نهایی نمایند.محصولات این مجموعه به صورت روزانه به سراسر کشور از طریق پست پیشتاز ارسال می گردد.در صورتی که به هنگام خرید با مشکلی مواجه شدید به راحتی می توانید با چت آنلاین مجموعه یا شماره ثابت با ما در ارتباط باشید.بامشاد خرید مطمئن و راحت ، همراه با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا برای شما بوجود آورده است با ما همراه باشید.

3.9/5 - (42 امتیاز)
m.h
دیدگاه کاربران 6 دیدگاه
 • ناشناس ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ / ۲:۴۱ ب٫ظ

  ریشه بللک اسم گیاه هستش خیلی خطر داره

 • کاظمی ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ / ۴:۴۲ ق٫ظ

  در مورد حجم دهندگی آلت تناسلی ،گیاهی بومی در منطقه ی لرستان و،نهاوند موجود است که در کوهها بصورت وحشی رویش میکند.متاسفانه اسم محلی اونو فراموش کردم.ولی از تاًیر سریع واعجاب آور اون شگفت زده شدم.این گیاه شیره سفیدی مانند انجیر خام دارد که با مالش بر الت مردانه یا حتی اندام زنانه،حجم باور نکردنی در حد انفجار پیدا میکند

  • فرهاد ۲ اسفند ۱۳۹۹ / ۴:۱۷ ب٫ظ

   سلام ممنون میشم بفرمایید که این گیاه به چه شکل است و کجا گیر میاد؟

   • علی ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۱:۲۱ ب٫ظ

    من این گیاه را میشناسم در زبان محلی بهش میگیم گل مار ولی اینطور که میگن نیست درد زیادی داره که اصلا قابل تحمل نیست .حجم دهنده هست ولی همراه با درد زیاد

 • رامین توکلیان ۱۷ دی ۱۳۹۹ / ۲:۵۱ ق٫ظ

  با سلام من اسپری ارگاسم سه برابر شرکت کاپوت رو خریدم از بامشاد هم رایحه خیلی خوب و جذابی داره هم تاثیر مناسب یکی از بهترین خرید های من تو این چند وقت بود ممنون راهنماییتون

 • حجت مختاریان ۱۲ آذر ۱۳۹۹ / ۶:۳۱ ب٫ظ

  بین اسپری های موجود در بازار ایران اسپری پاورمن خیلی خوبه بعد محصول کاپوت هم ارزش خرید داره با تشکر از بامشاد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.