بهترین مارک کاندوم در ایران | 4 برند مطرح کاندوم در ایران

4 برند مطرح کاندوم

بسیاری از افراد می خواهند با بهترین مارک کاندوم در ایران آشنا شوند و از آن در رابطه جنسی استفاده نمایند.اما کدام کاندوم بهتر است و می تواند نیاز ما را برطرف سازد.کدام کاندوم دارای ویژگی های بهتری است.و کدام کاندوم ایمن تر است در این مقاله با معتبر ترین برندهای سازنده کاندوم در کشور بیشتر آشنا می شویم و سعی می کنیم سلایق شما کاربران تا حد امکان برطرف سازیم.

بهترین مارک کاندوم در ایران

از سوالات اساسی بین بسیاری از افراد این است که بهترین مارک کاندوم در ایران کدام است.باید گفت به طور یقین نمی توان یک برند را کامل ترین مارک کاندوم در ایران نامید.و همه چیز به صورت نسبی است برخی از محصولات برندها دارای فروش بیشتری هستند و در واقع کاربر از آن ها راضی تر است و برخی هم از فروش کمتری برخوردارند .باید به این نکته توجه نمود نیاز مشتریان با هم متفاوت است برخی می خواهند حس گرما را در رابطه تجربه کنند.برخی دیگر تاخیر در انزال برایشان اولویت دارد و برخی خاصیت تحریک کنندگی برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است.می توان گفت برخی هم خاصیت بزرگ کنندگی و ایمنی کاندوم برایشان در اولویت قرار دارد.

بهترین مارک کاندوم در ایران کدام است

در خصوص بهترین مارک کاندوم در ایران بسیاری از افراد نظرات متفاوتی را ارائه نموده اند.برای مثال برخی از افراد از کاندوم های فضایی ایکسدریم رضایت کامل داشته اند.برخی از کاندوم 45 کاپوت راضی بوده اند و برخی از کاندوم 30 میکرون کدکس تعریف نموده اند.آنچه مسلم است نظرات به صورت کاملا نسبی است و هیچ شرکت یا مارکی را به طور یقین نمی توان از برند دیگر بهتر دانست .به هر ترتیب این شما هستید که تعیین می کنید کدام برند یا مارک بهتر است و سلیقه شما در اولویت قرار می گیرد.

بهترین کاندوم

انتخاب مدل کاندوم

شاید برای برخی پیش پا افتاده باشد یا برخی یک مسئله مهم که کدامین کاندوم بایستی انتخاب شود.

در یک گروه می توان افراد را به چند دسته تقسیم بندی نمود.

 1. افرادی که قصد رابطه بدون کاندوم را دارند اما ترس از بارداری ناخواسته یا بیماری های مقاربتی دارند.
 2. افرادی که با مشکل زود انزالی مواجه هستند و لذت بیشتر را در اولویت قرار می دهند.
 3. افرادی که نیاز به تحریک بیشتر دارند .
 4. مردانی که آلت تناسلی کوچکی دارند و برایشان بزرگ کنندگی در اولویت قرار دارد.
 5. افرادی که به لاتکس حساسیت دارند.

هر کدام از این افراد نیاز خاص خود را دارند و برای هر یک از آن ها گزینه ای وجود دارد.

پیشنهاد فروشگاه بامشاد برای هریک از دسته ها

 1. برای دسته اول کاندوم نازک 30 میکرون کدکس ، کاندوم میکروتین کاپوت و کاندوم فوق نازک ساگامی می تواند گزینه های مناسبی باشد.
 2. برای دسته دوم پیشنهاد فروشگاه بهداشتی بامشاد استفاده از کاندوم تاخیری 45 کاپوت ، کاندوم نان استاپ کاپوت ، کاندوم تاخیری گودلایف لانگ تایم و سایر موارد است.
 3. برای افراد دسته سوم پک 5 تایی کاندوم فضایی ایکسدریم بهترین گزینه است.
 4. برای دسته چهارم کاندوم رد کاکتوس کدکس و کاندوم لارگو ایکسدریم گزینه های مناسبی است.
 5. برای این افراد پیشنهاد فروشگاه بامشاد استفاده از کاندوم های ساگامی است.

با کمی فکر درمی یابید که بایستی از کدام کاندوم ها استفاده نمایید همانطور که گفته شد شما بایستی ابتدا نیاز خود را شناسایی کنید در ضمن این نکته را باید در نظر بگیرید که نیاز شریک جنسی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است .

استفاده از کاندوم نکات

استفاده از مدل های مختلف کاندوم باعث تنوع در رابطه جنسی می گردد برای استفاده از کاندوم باید نکاتی رعایت گردد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می گردد.

 • سعی گردد از هر کاندوم یکبار استفاده شود و از استفاده مجدد آن خودداری گردد.
 • پس از استفاده از کاندوم آن را با یک دستمال کاغذی پیچیده و سپس داخل سطل آشغال بیندازید.
 • برخی از روان کننده ها باعث پارگی کاندوم در هنگام مقاربت می گردد.
 • قبل از استفاده از کاندوم سر و ته آن را مشخص نمایید.و سپس بر روی آلت تناسلی قرار دهید.
 • هرگز کاندوم را با دندان یاچاقو و دیگر وسایل باز نکنید بلکه از قسمت زیگ راگی شکل با دست بازگردد.
 • فقط از کاندوم های لاتکس یا پلی اورتان استفاده کنید یا در مورد روش های دیگر جلوگیری با یک پزشک صحبت کنید.

بهترین مارک کاندوم در ایران 

در رابطه با بهترین مارک کاندوم در ایران نظرات مختلفی وجود دارد و به طور یقین نمی توان گفت کدام مارک از بقیه بهتر است در واقع هر کدام از این برندها دارای محصولاتی هستند که از فروش بالایی برخوردار است و بسیاری از افراد در رابطه جنسی از آن استفاده می نمایند.


کاندوم ایکسدریم پک 5 تایی

خرید کاندوم فضایی پک (5 تایی)


برند ایکسدریم

برندایکسدریم یکی مارک های شناخته شده در کشور محسوب می شود .

محصولات این مجموعه در ایران و ساخت شرکت باران بسپار است.تمامی محصولات کدکس از لاتکس طبیعی ساخته می شوند که از درختی به نام هیوا که در کشور مالزی رشد می کند طراحی می شوند.پک کاندوم فضایی ایکسدریم از محبوب ترین پکیج های زناشویی است که از پرفروش ترین محصولات بهداشتی در کشور محسوب می گردد.

برند کاپوت

کاپوت نیز یکی از بهترین مارک کاندوم در ایران محسوب می شود که به سفارش شرکت سیلانه سبز و توسط شرکت انجیر طلایی در ایران و با کیفیت بالا تولید می شود.محصولات کاپوت از محبویت بالایی در نزد استفاده کنندگان برخوردار است.تنوع محصولات کاپوت باعث شده است برای هر سلیقه ای کاندوم وجود داشته باشد .گفتنی است تمامی این مدل ها از لاتکس با کیفیت مالزی تولید شده و تمامی استاندارد های لازم را داراست.

 محبوب ترین کاندوم های کاپوت

برند کدکس

کدکس یکی از یکی از بهترین برندها در زمینه تولید محصولات بهداشتی در دنیا است.که در کشور نیز در حال تولید است.ساخت کاندوم پیشرفته و ارتقا یافته با متریال طبیعی و درجه یک نقاط قوت این برند پیشرو به شمار می آید.گفتنی است در حال حاضر بسیاری از کشورها با این برند آشنایی داشته ، و محصولات جنسی خود را از این مجموعه خریداری می نمایند.برند کدکس تولید و عرضه کاندوم را به صورتی کاملا بهداشتی و تخصصی در پیش گرفته و موفق شده است تا رضایت جنسی را برای استفاده کنندگان این محصول به ارمغان آورد.

محبوب ترین کاندوم های کدکس

بهترین مارک کاندوم در ایران

برند گودلایف

گودلایف نیز در نوع خود در کشور از محبوبیت بالایی برخوردار است.و یکی از بهترین مارک کاندوم در ایران محسوب می شود.محصولات این مجموعه در سال 89 توسط شرکت هدی هفتاد و یک پویا به ثبت رسید و در زمینه واردات و تولید انواع کاندوم با لاتکس 100 درصد طبیعی شروع به فعالیت نمود.گفتنی است در کنار دیگر برندها گودلایف هم توانسته است رضایت مشتریان را حد زیادی به دست آورد.

محبوب ترین کاندوم های گودلایف

خرید بهترین مدل کاندوم

یکی از سوالات متداولی که افراد در رابطه با شریک جنسی دارند استفاده از انواع کاندوم هاست .اما کدام مدل برای من بهتر است و بهترین مارک کاندوم در ایران کدام است.یکی از مطالب مهمی که در هنگام خرید کاندوم دارای اهمیت است سایز کاندوم است .بایستی کاندوم خریداری شود که با سایز آلت تناسلی مطابقت داشته باشد.گفتنی است برخی از افراد به لاتکس حساسیت داشته و بایستی از کاندوم های غیر لاتکس مانند کاندوم ساگامی استفاده نمایند.

خواص و ویژگی های کاندوم ها

در خرید کاندوم توجه به خواص و ویژگی های آن از اهمیت بالایی برخوردار است برای مثال استفاده کاندوم های خاردار برای مردانی که ارگاسم شریک جنسی آن ها به سرعت انجام می شود توصیه نمی شود.شما باید بدانید شریک جنسی خود دیر ارضا است یا به سرعت به اوج لذت جنسی می رسد.باید بدانید قبل از شروع رابطه چگونه او را تحریک بیشتر کنید تا از رابطه جنسی بیشتر لذت ببرید.شناخت خواص و ویژگی های کاندوم ها باعث رابطه ای لذت بخش تر می گردد.

جمع بندی از بهترین مدل های کاندوم

همانطور که گفته شد :

در کشور انواع مختلف کاندوم با خواص و ویژگی های مختلف به تولید می رسد و هر کدام از آن ها مخاطبان خاص خود را دارند.گفتنی است در کشور معمولا تمامی کاندوم ها بر اساس استانداردهای سازمان غذا و دارو و دارای مجوز از سازمان بهداشت هستند و بنابراین نمی توان گفت کدام مدل بهتر از دیگری است و این به سلیقه شما بستگی دارد و در نهایت شما تعیین کننده هستید.فروشگاه بهداشتی بامشاد به شما پیشنهاد می کند با انواع کاندوم ها بهتر آشنا شوید و با توجه به نیاز خود انواع مدل ها و برندها را امتحان نمایید .این کار باعث تنوع در رابطه جنسی می گردد .از رابطه جنسی لذت ببرید.

m.h
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.