9 روش تقویت قوای جنسی در مردها

قطعا می دانید که بدن هر انسانی با استفاده از مواد غذایی حیاتی که دریافت می کند، می تواند به وظیفه های خود به خوبی عمل کند و به شما خدمت کند. اشتباه نکنید فقط خوردن مد نظر من نیست! بهتر است بگوییم رژیم غذایی وجود ندارد که بتواند تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن شما را تامیین کند. تقویت قوای جنسی در مردها موضوع بسیار مهمی می باشد. گاها می شنویم فلان رژیم غذایی می تواند مواد مورد نیاز بدن را تامیین کند؛ اما در واقعیت اینگونه نیست. این رژیم های غذایی کم ارزش فقط بدن شما را روز به روز دچار مشکل خواهد کرد.

نه تنها برای تقویت قوای جنسی بلکه هر آقا یا خانمی برای حفظ سلامتی باید به جای استفاده از غذاهای چرب، شیرین و پرنمک از مواد غذایی ارشمندی مانند سبزیجات استفاده کند. وقتی تغذیه خوبی نداشته باشید نمی توانید انتظار زیادی از بدن تان داشته باشید.

مواد غذایی سالم

باید بدانید لازمه داشتم یک زندگی جنسی سالم، داشتن جسم و روح سالم است. برای داشتن جسم و روحی سالم به شما آقایان عزیز مواد غذایی را معرفی می کنیم که با مصرف آن بتوانید هم جسمی سالم تر داشته باشید و هم باعث افزایش قوای جنسی تان شود.

معمولاً در مردهایی که دچار ضعف جنسی هستند و از قوه جنسی بالایی برخوردار نیستند، انزال خيلي سریع تر از معمول اتفاق می افتد، پس قطعا نعوظ مناسبی ندارند و مدت زمان ارگاسم در آنها کم است، توانایی انجام کامل رابطه را نداشته و ارضاء نمی شود که این عوامل میتواند به علت سطح تستوسترون پائین، سطح استقامت ضعیف، ناتوانی جنسی، اضطراب و پریشانی و ابتلا به بعضی از بیماری ها باشد.

تحقيقات نشان می دهد که بعضی از مواد مغذی خاص، من جمله اقسام ویتامین ها تا عصاره های گیاهی کمتر شناخته شده ، اثرات مثبتی بر جنبه های مختلفی از عملکرد آلت تناسلی دارند.

موز بالابرنده قوای جنسی

بعضی از موادغذایی میتواند به شما انرژی مضاعف دهد و نیروی جنسی تان را تقویت کند. طبیعت، پر از موادغذایی طبیعی است که شما را به اوج لذت جنسی نزدیک می کند. حال به معرفی چند تا از محبوب ترین و قوی ترین این مواد می پردازیم.

خوراکی های افزایش دهنده قوای جنسی:

1- موز:

موز سرشار از پتاسیم است. پتاسیم با اثرات منفی غذاهای شور مقابله می کند. خوردن موز به تنظیم هورمون ها و ترشح سروتونین کمک می کند، موز به علت داشتن آنزیم بروملین (Bromelain) که باعث تولید تستوسترون شده و کمک کننده به درمان ناتوانی جنسی در مردان و همچنين باعث تقویت قوای جنسی در مردان می شود.

2- اسفناج:

احتمالا باورتان نشود ولی این سبزی یکی از برترین خوراکی ها جهت تقویت قوای جنسی است. اسفناج مملو از منیزیم است. منزیم یک ماده معدنی مهم بوده که سبب کاهش التهاب در شریان های خونی شده و در نتیجه جریان خون را افزایش می دهد. در نتیجه میزان خون بیشتری در دستگاه تناسلی مرد رد و بدل می شود و به همین سبب نعوظ در مردان بطور طبیعی و ارگاسم در زنان طبیعی و آسان تر خواهد شد و این موضوع فوق العادست.

انجیر قوی کننده

3- انجیر:

این شاه میوه نیاز به توصیف ندارد. همان طور که می دانید انجیر مملو از اسیدهای آمینه است. در طب سنتی از این ماده بعنوان تقویت کننده قوای جنسی یادشده است. کمبود آمینو اسید های موردنیاز در بدن باعث کاهش میل جنسی می شود؛ پس مصرف کردن این میوه را در اولویت قرار دهید.

4- شکلات تلخ :

شکلات تلخ سطح هورمون سروتونین و دوپامین را در مغز افزایش داده در نتیجه احساس خوشحالی حاصل شده و استرس ازبین می رود . همچنین کاکائو جریان خون را در سرخرگ ها افزایش داده و رگ های خونی را شل می کند پس می تواند در افزایش میل جنسی و خون رسانی به دستگاه تناسلی موثر واقع شود.

همچنین در کاکائو دو ترکیب به نام های فنیلتیلامین و آلکالوئید وجود دارد . فنیلتیلامین با افزایش جریان خون احساسات مثبت را در حین فعالیت جنسی بالا برده و کافئین موجود در آلکالوئید باعث می شود سطح انرژی افزایش یافته و نعوظ پایدارتر باشد.

جگر تقویت کننده قوای جنسی

5- جگر:

جگر تعداد اسپرم ها را افزایش می دهد. مقدار کمی از جگر منبع سرشاری از ویتامین آ است و از این رو افزایش دهنده قوای جنسی است وو همچنین برای افزایش قدرت باروری مفید می باشد. مطالعات نشان می دهند که مردانی که روزانه به مقدار فراوانی ویتامین آ مصرف می کنند تعداد اسپرم هایشان بالاتر و روابط جنسی بهتری نسبت به کسانی که ویتامین آ مصرف نمی کنند دارند. زمانی که ویتامین آ بدن کم می شود تولید اسپرم هم به طور چشمگیری کاهش می یابد. جگر نیز یک منبع غنی از روی است. جگر یک منبع سرشار گلوتامین است، که میتواند کارایی دستگاه ایمنی بدن را بهبود بخشد. درصورتی که تنها میزان اندکی جگر به رژیم غذایی خود بیفزایید، از انرژی بالایی بهره مند خواهید شد.

6- فلفل قرمز:

فلفل قرمز باعث افزایش متابولیسم بدن و تحریک اندروفین شده و در نتیجه ضربان قلب تسریع و میل جنسی افزایش خواهد یافت.

7- آب انار:

آب انار تاثیر مثبتی در نعوظ و میل جنسی مردان دارد . این ماده غذایی با وجود آنتی اکسیدان هایی که دارد جریان خون را افزایش می دهد . محققان توصیه می کنند به جای استفاده از قرص های ویاگرا روزانه یک لیوان آب انار بنوشید.

سیر تقویت کننده جنسی

8- سیر:

بوی بد سیر را میتوانید با خوردن سیب از بین ببرید اما هرگز از خوردن آن صرف نظر نکنید چرا که سیر با افزایش جریان خون در اندامهای جنسی موجب تقویت قوای جنسی شما می شود. گرچه به علت بوی ناخوش‌آیند سیر، ناچارید بعد از خوردن آن براي مدت ها برگ نعنا در دهان بجوید ولی فایده ها سیر به زحمتش می ارزد. این ماده غذایی یکی از برترین و مفیدترین ماده های غذایی براي بالابردن قوای جنسی است.

9- جو دوسر:

غلات صبحانه جو دو سر منبع خوبی در ال-آرژنین به شمار می رود . جو دو سر به کاهش کلسترول کمک می کند . افزایش کلسترول باعث تصلب شرایین شده و جریان خون را مختل می کند در نتیجه مشکلات قلبی زیاد خواهد شد.

شریان های اطراف ناحیه تناسلی نسبت به عروق دیگر باریک تر هستند پس بیشتر مستعد لخته شدن خون می شوند ، به عبارت ساده تر هرچه سطح کلسترول پایین تر باشد نعوظ پایدار تر خواهد بود.

Mohammad
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.