خرید عمده کاندوم

خرید عمده کاندوم از بامشاد

خرید عمده کاندوم

قطعا شما که در حال خواندن این مقاله می باشید قصد خرید کاندوم به مقدار زیاد را دارید. قطعا می دانید خرید عمده برای شما که قصد خرید جنس با تعداد و مقدار بیشتر را دارید به صرفه تر خواهد بود. همیشه خرید عمده کاندوم برای دارندگان فروشگاه های اینترتی و یا حتی صاحبان داروخانه های کشور، بسیار حائز اهمیت بوده است. ما به شما دارندگان مشاغل اینترنتی مانند: دارندگان فروشگاه های اینترنتی عرضه لوازم بهداشتی و یا پیج های فروش لوازم بهداشتی اینترنتی در اینستاگرام پیشنهاد می کنیم که برای خرید انواع لوازم بهداشتی با ما در ارتباط باشید. فروشگاه بامشاد عرضه کننده انواع لوازم بهداشتی جنسی می باشد. همچنین در صورتی که قصد خرید کالایی را دارید. که آن کالا را در فروشگاه نمی یابید، می توانید از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید. همه لوازم بهداشتی وارداتی و داخلی برای فروش عمده موجود می باشد.

شماره تماس : 44267389 – 021

 همچنین برای همه شما صاحبین داروخانه های کشور خبر خوبی داریم. شما صاحبان داروخانه ها اغلب این جنس را با قیمت بالایی تهیه می کنید. فروشگاه بامشاد می تواند به طور مستقیم و بدون واسطه از درب شرکت های تولید کننده برایتان جنس فراهم کند. خرید عمده کاندوم از برند های کدکس، کاپوت ، ایکس دریم و … بدون هیچ واسطه ای و به صورت سبد از شرکت های تولید کننده انجام می شود.

فروش عمده کاندوم به مراکز بهداشتی جهت استفاده هنگام آزمایشات و چک آپ های دورگی انجام می شود. این مراکز بهداشتی به دلیل تفاوت فاحشی که در نوع استفاده از کاندوم دارند می توانند اجناسی ساده تر و باقیمتی بسیار پایین از ما خریداری فرمایند.

خرید عمده کاندوم

مزیت های خرید از بامشاد:

1- تنوع محصولات

در فروشگاه بامشاد هر محصولی را که بخواهید می توانید به صورت عمده خریداری کنید. خرید عمده کاندوم بخشی از فعالیت فروشگاه بامشاد در زمینه محصولات بهداشتی می باشد.

2- اصالت محصولات

تمام محصولات فروشگاه بامشاد با اصالت 100% به مشتریان تحویل داده می شود. محصولات تقلبی در فروشگاه بامشاد جایی ندارند. همه محصولات وارداتی نیز اصالت شان قابل احراز می باشد.

3- تاریخ مصرف طولانی

همه اجناسی که فروشگاه بامشاد عرضه می کند. دارای بیشترین تاریخ مصرف می باشد. این از موارد به ویژه ای به حساب می آید، که فروشگاه بامشاد را نسبت به سایر فروشگاه ها مطرح کرده است.

قیمت عمده:

خرید عمده کاندوم و یا خرید عمده هر محصول دیگری، نسبت به میزان خرید شما با قیمتی مناسب تر همراه خواهد بود. در خرید عمده کاندوم هر چه شما مقدار بیشتری را خریداری کنید. قطعا از میزان تخفیف بیشتری برخوردار خواهید شد.

چنانچه اطلاعات دقیقی در مورد خرید عمده کاندوم و یا سایر لوازم بهداشتی جنسی ندارید می توانید از طریق شماره های تماس و یا ایمیل فروشگاه با ما در ارتباط باشید.

قیمت های عمده روز به روز و بر اساس قیمت های اعلامی از طرف درب کارخانه جات برای تولیدات داخلی و همچنین برای اجناس وارداتی بر اساس قیمت دلار به روز می شود.

برای ثبت سفارش و دریافت پیش فاکتور با ما در تماس باشید.

از نظر شما متشکریم پشتیبانی فروشگاه بامشاد
Mohammad
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.