خرید کاندوم از داروخانه | راهنمای خرید کاندوم

خرید کاندوم از داروخانه

اهمیت مسائل جنسی بر کسی پوشیده نیست.همه ما بایستی درباره برخی از مسائل تحقیق کنیم.و برای برخی از وقایع ، دلیل علمی پیدا کنیم.بالاخره ما تو قرن بیست و یکم زندگی می کنیم.و در حال حاضر علم به بالاترین رتبه خود رسیده است.پس از این که از دانش کافی درباره مسائل زناشویی پیدا کردیم.و در این باره تحقیق کردیم.برای ارتباط با شریک جنسی به وسیله ای به نام کاندوم نیازمندیم.حتما برای شما هم پیش هم اومده برای اولین بار که که می خواهید خرید کاندوم از داروخانه رو انجام بدید.احساس خجالت زدگی بهتون دست میده.یا این که پس از انتخاب کاندوم مد نظر ، با قیمت بالای اون مواجه میشید.و چون خجالت می کشید به ناچار اون محصول را خرید می کنید.ما در مجموعه بهداشتی بامشاد به شما دوستان پیشنهاداتی ارائه می کنیم.تا به راحتی و بدون خجالت زدگی خرید خودتون را انجام بدید.

خرید کاندوم از داروخانه

خرید کاندوم از داروخانه

اما آیا خرید کاندوم از داروخانه پیشنهاد مناسبی برای شماست؟

داروخانه ها عمدتا مکان هایی شلوغ هستند.و افراد زیادی در داروخانه رفت و آمد می کنند.خب این امری طبیعی ، که به راحتی نمیشه مسئله خود را با برخی از افراد مطرح کرد.و این که وقتی برای این که به شما مشاوره داده شود.در داروخانه ها وجود ندارد.محصولات جنسی رو هم که در داروخانه ها به فروش می رسند.دارای قیمت بالایی هستند.و برای بسیاری از افراد مقرون به صرفه نیست .اما چه راه حلی به شما پیشنهاد می شود.در ادامه با ما همراه باشید.

خرید کاندوم از داروخانه منطقی است 

داروخانه ها محیطی امن و راحت، برای خرید انواع دارو به شما می روند.

اما هدف ما در این مقاله ، خرید کاندوم از داروخانه است.

با توجه به دلایلی مانند ، خجالت کشیدن ، کم رویی ، قیمت بالا و شلوغی ، خرید کاندوم از داروخانه منطقی نیست.به شما پیشنهاد می کنیم از فروشگاه های اینترنتی این وسیله مهم در روابط زناشویی را تهیه نمایید.گفتنی است : کاندوم دارای پوششی ارتجاعی است.که که از تماس مستقیم آلت تناسلی با واژن در زمان برقراری روابط جنسی جلوگیری به عمل می‌آورد.لازم است : تمام افرادی که رابطه جنسی برقرار می نمایند.با این محصول آشنایی داشته باشند.

خرید آنلاین کاندوم

خرید کاندوم از فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی این امکان را بوجود آورده اند.که به راحتی و تنها با یک گوشی موبایل یا تبلت بتوان خریدی مطئمن و آسوده را تجربه نمود.در فروشگاه های اینترنتی درباره هر محصول توضیحاتی ارائه شده است.

و ویژگی های محصول به طور کامل تشریح شده است.

خرید آنلاین به شما این امکان را می دهد.تا یک محصول را با محصول مشابه مقایسه نمایید.پس بنابراین نسبت به خرید کاندوم از داروخانه منطقی تر به نظر می رسد.ضمن این چون برخی از محصولات مشابه هستند.جنبه رقابتی پیدا می کنند.و قیمت آن ها مقرون به صرفه خواهد بود.

مزایای خرید کاندوم آنلاین

 • امکان مقایسه محصول با کالای مشابه
 • بازار رقابتی
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • امکان مشاهده توضیحات ، ویژگی ها و عکس محصول
 • امکان خرید تنها با یک گوشی یا تبلت
 • صرفه جویی در وقت و هزینه

تنوع محصولات در فروشگاه های اینترنتی

نکته ای که در مورد فروشگاه های اینترنتی حائز اهمیت است:

تنوع محصولات در آن هاست.

به طوری که شما به راحتی می توانید : انواع و اقسام کاندوم، لوبریکانت و اسپری و ژل های بهداشتی و روان کننده را در فروشگاه های اینترنتی بهداشتی تهیه نمایید.در خرید کاندوم از داروخانه تمامی کاندوم ها موجود نیستند.و شما حق انتخاب نخواهید داشت.

برخی از محصولات ناموجود در داروخانه ها 

تقریبا اکثر فروشگاه های اینترنتی دارای نماد می باشند.و به راحتی می توان خریدی مطمئن و آسوده را از این فروشگاه ها انجام دارد.ضمن این که تمامی سفارشات در بسته بندی کاملا محرمانه و بدون فاکتور فروش و .. ارسال میشه و فقط به خود شخص تحویل داده می شوند.

پک زناشویی بزرگ کننده

خرید پک زناشویی بزرگ کننده

مسائل خرید کاندوم از داروخانه

 • بیشتر افراد در شهرهای کوچک همدیگر را می شناسند.و نمی توانند به راحتی محصول مورد نظر را خرید نمایند.
 • خجالت زدگی و استرس باعث می شود.خرید درستی تداشته باشیم.
 • بسیاری از روستا ها فاقد داروخانه هستند.و امکان خرید کاندوم از داروخانه وجود ندارد.
 • تایم کافی برای خرید و رفتن به داروخانه ها وجود ندارد.و این که داروخانه ها مکان های شلوغی هستند.
 • متصدی داروخانه، شما رو به خوبی راهنمایی نمیکنه و فرصت گفت و گوی خوب با کارشناس فروش داروخانه معمولا فراهم نمیشه، اما در فروشگاه های اینترنتی، به راحتی و به صورت ناشناس میتونید با پشتیبان سایت صحبت کنید و تمام سوالاتتون رو بپرسید و بدونید چه محصولی مناسب شما هست.

چه نوع کاندومی خرید نماییم

کاندوم ها دارای انواع مختلفی هستند.

و در انواع مدل ها ساخته می شوند.

از این رو انتخاب نوع کاندوم مهم است.

گفتنی است بدن هر انساني متفاوت است.

و هر شخصی دوست دارد رابطه جنسی ایده آلی داشته باشد.

شما می توانید: انواع مختلف آن را امتحان کنید تا بهترین مدل آن را که حس خوبی به شما می دهد را پیدا کنید.البته باید با شریک جنسی نیز مشورت نمایید.خرید کاندوم امری دو طرفه است.و بایستی نیاز مشترک شناسایی شود.و نسبت به آن اقدامات لازم انجام گیرد.

توجه داشته باشید:

شما می توانید انواع گوناگون کاندوم مانند: کاندوم های خاردار ٬ تاخیری ، فضایی٬ طعم دار، کلاسیک، اسپرم کش ٬ لاتکس و یا بدون لاتکس و یا کاندوم های حاوی لوبریکانت را امتحان کنید. تا زمانی که شما و همسرتان مناسب ترین و ایده‌ال ترین مدل را بیابید.

جمع بندی پایانی

در این مقاله تفاوت های خرید کاندوم از داروخانه را با خرید کاندوم پرداخت در محل تا حد زیادی بررسی کردیم.و دلایل مختلفی را برای شما مطرح کردیم.تا در نهایت با خریدی آگاهانه از رابطه با شریک جنسی لذت ببرید.این شما هستید که تعیین می کنید : کدام محصول خریداری شود .و سلیقه شما در اولویت قرار دارد.تمامی محصولات جنسی برای این ساخته شده اند.تا رابطه ی جنسی راحت تری داشته باشیم.و به دور از بیماری های مقاربتی و بارداری ناخواسته از رابطه جنسی لذت ببریم.

خرید کاندوم اینترنتی ، راهی است :

برای این که در وقت و هزینه صرفه جویی کنیم.

m.h
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.