خرید کاندوم عروسکی | نحوه استفاده از کاندوم عروسکی

کاندوم عروسکی

کاندوم های عروسکی نوع جدیدی از کاندوم ها به شمار می روند که با طرح های مختلف فانتزی طراحی شده اند.این کاندوم ها برای زوج های جوان و کسانی که بار اول رابطه جنسی برقرار می کنند پیشنهاد مناسبی است.خرید کاندوم عروسکی به تازگی در کشور رواج پیدا کرده است و بسیاری از افراد از این کاندوم ها در رابطه جنسی استفاده می نمایند.رابطه جنسی به مرور زمان دچار تکرار می شود و با کاندوم های عروسکی می توان باعث تنوع در رابطه جنسی گردید و از ارتباط جنسی لذت بیشتری برد.این مدل از کاندوم ها با نام فاندوم شناخته می شوند.دلیل نامگذاری آن هم برقراری رابطه ای شاد و فانتزی است.این مدل از کاندوم باعث اعتماد به نفس بیشتر مردان در رابطه جنسی می شود .در این مقاله با انواع کاندوم های عروسکی و نحوه خرید آن آشنا می شوید با ما همراه باشید.

کاندوم عروسکی

خرید کاندوم عروسکی

کاندوم های عروسکی با نام فاندوم شناخته می شونداین کاندوم ها در اشکال مختلف طراحی می شوند و نسبت به انتخاب شما ارسال می گردند.این مدل از کاندوم نوع جدیدی از کاندوم است و در حال حاضر طرفداران بسیاری پیدا کرده است.به مرور زمان رابطه جنسی دچار تکرار می شود و بسیاری از افراد به دنبال راهی می گردند تا در رابطه جنسی تنوع ایجاد نمایند.

یکی از این راه ها خرید کاندوم عروسکی است.این مدل از کاندوم با طرح های کاریکاتوری از حیوانات و اشیا لذتی مضاعف به رابطه جنسی می بخشد.

خرید کاندوم عروسکی از بامشاد

برای خرید کاندوم عروسکی کافی است به سایت فروشگاه بامشاد مراجعه نموده و از انواع مدل های کاندوم عروسکی مدل دلخواه را انتخاب نمایید.و آن را به گزینه افزودن به سبد خرید اضافه نمایید.

شما می توانید فضایی شاد در رابطه جنسی داشته باشید.

و با این مدل از کاندوم تنوع در رابطه جنسی داشته باشید.بسیاری از زوجین سال هاست ازدواج نموده اند و به دلیل استفاده از یک مدل کاندوم دچار تکرار در رابطه جنسی شده اند .یکی از اهداف طراحی کاندوم های عروسکی علاوه بر تنوع در رابطه جنسی ، افزایش میل به رابطه جنسی است.


کاندوم خاردار ژله ای

خرید کاندوم خاردار ژله‌ای


استرس در رابطه جنسی

استرس در رابطه جنسی معمولا برای کسانی اتفاق می افتد که برای اولین بار است رابطه جنسی برقرار می کنند.معمولا اولین بار در رابطه جنسی جوی سنگین برقرار است و این جو سنگین همراه با استرس می تواند باعث زود انزالی و لذت نبردن از رابطه جنسی شود.یکی از اهداف خرید کاندوم عروسکی شکستن این جو است.

کاندوم های عروسکی قیافه بامزه ای دارند.

و باعث شاد کردن فضا و روحیه در رابطه جنسی می شوند.

برهی افراد در رابطه دچار یکنواختی شده اند و نمی توانند در رابطه جنسی لذت ببرند.کاندوم های عروسکی به رابطه ی شما چاشنی تنوع اضافه می کنند و باعث لبخند و شادی می شوند.

انواع کاندوم عروسکی

کاندوم های عروسکی شامل مدل های و طرح های مختلف است.

که در زیر به برخی از آن ها پرداخته می شود.

کاندوم عروسکی فاندوم طرح گاو

سر گاو با دوشاخی که داره باعث فان و خنده در رابطه جنسی میشه از این رو کاندوم عروسکی فاندوم طرح گاو جزء پرفروش ترین کاندوم های عروسکی محسوب می شود.ضمن این که کاندوم عروسکی فاندوم طرح گاو باعث تحریک بیشتر بانوان می شود.

کاندوم عروسکی زرد

کاندوم عروسکی الاغ

کاندوم عروسکی فاندوم طرح الاغ

ناخداگاه وقتی به چهره الاغ نگاه میکنید.

خندتون میگیره و این خنده به شریک جنسی منتقل میشه.

و باعث اعتماد به نفس بیشتر شما در رابطه جنسی میشه.برای یکبار هم که شده کاندوم عروسکی فاندوم طرح الاغ را امتحان کنید و از رابطه جنسی لذت ببرید.

کاندوم عروسکی فاندوم طرح پوکمون

کاندوم عروسکی فاندوم طرح پوکمون نیز با طراحی جالبی که داره شما به وجد میاره .
دهه شصتیا پوکمون رو خوب میشناسن و کلی خاطره باهاش دارند.

کاندوم عروسکی طرح تخم مرغ خندان

کاندوم طرح تخم مرغ خندان هم از فروش بالایی برخوردار است .

تصور کنید خنده یک تخم مرغ ، با مزه نیست.

این کاندوم به شاد شدن فضا خیلی کمک میکنه.

و یک رابطه عالی رو با این کاندوم در انتظار شماست.

با خرید کاندوم عروسکی طرح تخم مرغ فضایی شاد و فان داشته باشید.

کاندوم عروسکی فاندوم طرح بوفالو

کمتر کسی وجود داره که طرح بوفالو را ببین و خندش نگیره.این طرح هم مشتریان خاص خود را داره و باعث یک رابطه فان میشه.

کاندوم عروسکی فاندوم طرح نوشابه

همه ما انواع نوشابه ها را تست کردیم .

و اغلب خاطرات خوبی در کنار خانواده تجربه کردیم.

شما هم می تونید کاندوم عروسکی فاندوم طرح بطری را امتحان کنید و از رابطه جنسی لذت ببرید.

کاندوم عروسکی فاندوم طرح مینیون

پیشنهاد می کنم اگه می خواید شریک جنسیتون را سورپرایز کنید یکبار هم از طرح مینیون تو رابطه استفاده کنید.حتما طرف مقابل خوشحال میشه و از رابطه جنسی استقبال میکنه.

کاندوم عروسکی فاندوم طرح موز جنتلمن

موز شما را یاد چی میاره خودتون بگید.

مگه میشه کسی موز دوست نداشته باشه .

خرید کاندوم عروسکی طرح موز به آقایون اعتماد به نفس بیشتری می بخشد و اونا شادتر میکنه.

تحریک چشمی از طریق فاندوم

بسیاری از افراد از طریق چشم تحریک می شوند و تحریک چشمی آن ها را وارد رابطه جنسی می کند.تحریک چشمی بیشتر در مورد آقایون اتفاق میفتد.گفتنی است خرید کاندوم عروسکی با طرح های جذاب و شادی که داره باعث تحریک چشمی بیشتر می شود.سعی کنید انواع مختلف کاندوم های عروسکی رو استفاده کنید و از رابطه فان لذت ببرید.این شما هستید که تعیین می کنید از چه کاندومی استفاده کنید اما پیشنهاد فروشگاه بهداشتی بامشاد این که استفاده از کاندوم براتون منوع باشه و انواع مدل ها را تست کنید.کاندوم ها می توانند به برقراری رابطه پایدارتر کمک کنند.

توصیه پایانی

در این مقاله سعی کردیدم انواع کاندوم های عروسکی را بهتون معرفی کنیم.

و روش خرید کاندوم عروسکی را نیز بهتون بگیم.

پیشنهاد می کنم از سایت ما دیدن کنید و نظرات خودتون را با ما به اشتراک بگذارید.ما دنیا اومدیم تا از زندگی لذت ببریم .سعی کنید رابطه ای سالم داشته باشید و از زندگی لذت ببرید.

m.h
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.