خوردن سینه زن راه رسیدن به ارگاسم واقعی

خوردن سینه زن یا نیپلگاسم

نیپلگاسم چیست؟

نیپلگاسم یعنی به ارگاسم رسیدن زن، از طریق خوردن سینه و تحریک کردن سینه زن. این نوع از ارگاسم برای خانم ها بسیار دلنشین است و در بیش از 90 درصد خانم ها اتفاق می افتد و بیش از 90 درصد خانم ها فقط از این طریق به ارگاسم می رسند. این راه باعث می شود خانم ها ارگاسمی را تجربه کنند که بسیار لذت بخش تر از یک ارگاسم باشد. در این نوع ارگاسم نقش آقایان بسیار کلیدی و مهم است؛ پس باید نقش شان را به خوبی ایفا کنند.

شاید شما هم برایتان این کلمه قدری سوال برانگیز باشد، که چرا واژه نیپلگاسم برای خوردن سینه زن و یا تحریک آن در منابع علمی استفاده می شود؟ خب این سوال خوبی است. باید بدانید این کلمه از دو قسمت اصلی ساخته شده است؛ واژه نیپل (Nipple) و واژه گاسم (gasm). این دو کلمه از نظر لغوی دارای معانی جالبی می باشند، که به اختصار برایتان توضیح می دهیم.

واژه نیپل در زبان انگلیسی به معنای نوک پستان یا همان نوک سینه معنی می دهد و همچنین واژه گاسم در زبان انگلیسی به معنای گاز گرفتن تعبیر می شود. برخی ها بر این باورند که واژه گاسم از ارگاسم آمده است و پس از واژه نیپل قرار گرفته است. گفته ها و شنیده ها در این باره زیاد است و منابع علمی بسیاری وجود دارد که هر کدام نظر ویژه ای درباره مسئله خوردن سینه زن و ارگاسم او از این طریق داده اند.امکان پرداخت در محل در سراسر ایران فراهم گردید پکیج های ویژه به همراه ویبراتور و انواع تاخیری های موجود در لینک پکیج زناشویی وارد شوید .

اعصاب سینه زن

اهمیت خوردن سینه زن

طبق مطالعاتی که پزشکان و پژوهشگران در مورد خوردن سینه زنان و تاثییر آن در به ارگاسم رسیدن آن ها داشته اند، به این نتیجه رسیده اند که بیش از 30 درصد از زنان حداقل یک بار در زندگی خود «ارگاسم از طریق نوک پستان» را تجربه کرده اند. صحت این ادعای اثبات شده بیان کننده آن است که خوردن سینه زن به عنوان دومین شکل و راه شایع برای به ارگاسم رسیدن او اثبات شده است.

همواره باید توجه داشته باشید:

که پیش‌نوازی برای تحریک و برانگیختن همسر و برای آماده‌ کردن او برای نزدیکی استفاده می‌شود. نه تنها پیش‌نوازی باعث می شود شور و هیجان تان را برای برقراری رابطه بالا ببرید بلکه اگر این عمل به درستی انجام شود به ایجاد نعوظ در مردان و خیس و نرم شدن واژن در خانم‌ها هم کمک شایانی می‌کند. خوردن سینه زن به نووعی پیشنوازی هم می تواند به حساب آید؛ که از گذشته تا کنون به این امر توصیه شده است.

خوردن سینه راه رسیدن به ارگاسم

برای مشاهده فیلم های آموزشی  وارد پیج اینستاگرام ماشوید .

معاشقه از طریق سینه زن

یکی از راه های معاشقه، بازی با سینه زن (خوردن سینه زن) هنگام برقراری رابطه جنسی یا حتی تحریک آن با زبان در حین آمیزش می باشد. قطعا همه شما می دانید از محدود اندام هایی که مردها علاهق زیادی به آن در بدن زنان دارند؛ سینه زنان است.

همان طور که در بالا اشاره کردیم هم ماساژ دادن، خوردن و لیسیدن نوک سینه زن تاثیر زیادی در رسیدن به ارگاسم در او دارد.

حدیث های زیادی داریم که قبل از رابطه جنسی با همسرتان معاشقه یا عشق بازی کنید. چون زنان باید برای یک رابطه جنسی خوب آماده کرد و لازمه آماده شدن عشق بازی می باشد. (خوردن سینه نوعی عشق بازی به حساب می آید.)

پیامبر اکرم (ص): گاهی سر بر بالین همسرتان بگذارید ،با او گفت و گو کنید ،کلمات سوزان و عاشقانه رد و بدل کنید، یکدیگر را در آغوش بفشارید ،عشق بازی با همسر سرگرمی مومن است.

امام علی (ع): وقتی کسی خواست با همسرش همبستر شود با عجله رفتار نکند که زنها نیز حاجتی دارند. (مرد نباید فقط به فکر اطفاء شهوت خویش باشد بلکه باید زن و مرد همدیگر را اشباع کنند تا تفاهم کامل میان آنها برقرار باشد).


پکیج زناشویی

خرید پکیج زناشویی


خوردن سینه به عنوان نقطه شهوت برانگیز

به طور کلی اطلاعات زن ها درباره بدن شان بیشتر از مردها می باشد. زن ها نقاط شهوت برانگیز بدن شان را به خوبی می شناسند و صد البته علت آن علاقه زن به معاشقه و بازی قبل از انجام نزدیکی با یکدیگر می باشد. این ویژگی رفتاری آن ها باعث می شود تا سایر مناطق لذت آور بدنشان را هم کشف کنند. (از آنجایی که خوردن سینه زن در رابطه جنسی سبب تحریک دو چندان او می شود) به همین دلیل و با توجه به یکی از احادیث بالا ، در رابطه جنسی هیچگاه عجله نکنید و مستقیما به سراغ اصل کار نروید.

خوردن سینه توسط همسر

همان طور که گفتیم :

ارگاسم از راه خوردن سینه برای بسیاری از زنان انجام پذیر است.

البته میزان و کیفیت ارگاسم به میزان حساسیت نوک پستان زن بستگی دارد.

نکته مهم این است:

که زمانی که شما برای خوردن سینه صرف می کنید.

و روشی که برای این عمل پیش می گیرید بسیار مهم است.

در این روش ماساژدادن، مک زدن و بوسیدن باید از اطراف پستان آغاز شود ونهایتاً به نوک آن ختم شود این عمل می تواند با دست یا با دهان انجام شود اما بهتراست با هردو انجام شود؛ تا نتیجه ای بهتر حاصل شود.

روش به ارگاسم رساندن زن با خوردن سینه

ابتدا باید بدانید :

که در این کار نباید عجله کنید.

هر چه بیشتر روی طرف مقابل تان و کاری (خوردن سینه زن) که می خواهید انجام دهید تمرکز پیدا کنید، خانمی که در طرف مقابل تان قرار دارد،، زودتر تحریک می شود.

برای آغاز این کار ابتدا با نوک انگشت های خود می بایست:

محافظ و قسمت های نرم و انعطاف پذیر دور سینه او را لمس کنید.

( نکته: دست خود را با فاصله کم از پوست زن نگه دارید به طوری که دست شما با پوست زن در ارتباط باشد، اما کم ترین اصطحکاک را داشته باشد؛ اینگونه او را مورد نوازش قرار دهید. سعی کنید برای حرکت دست هایتان را با یکدیگر هماهنگ سازید و از هر دو دست تان به درستی استفاده کنید.)

 

ارگاسم در زنان از طریق خوردن سینه

 

بعد از تحریک دستی نوبت به تحریک دهانی می رسد. این دو نوع تحریک به نوعی مکمل یکدیگر هستند. هرچه به نوک پستان نزدیکتر می شوید باید از تحریک دهانی یا مک زدن بیشتر استفاده کنید و همواره سعی کنید از دست و زبان به طور همزمان برای تحریک سینه استفاده کنید.

حال اگر حس می کنید که او رضایت کامل را از کار شما ندارد.

و یا از این باره مطمئن نیستید.

از او بخواهید:

که زبان یا لب های شما (یا حتی نوک سینه شما) را به سبک مورد علاقه اش بخورد.

و به شما شیوه صحیح خوردن سینه ، که باعث تحریک جنسی می شود را بیاموزد.

دلیل علاقه مردان به خوردن سینه زن

شاید یکی از دلایل علاقه مردان به خوردن سینه، عشق به بقاست!

همان طور که در کودکی عشق اولیه به پستان مادر و تغذیه کردن از آن باعث ایجاد احساس زندگی و ادامه حیات در ما مردها می شد. در این دوران هم خوردن سینه زن ها باعث می شود بقا و دوام زندگی زناشویی و رضایتی که دو طرف از یک دیگر به دست می آورند، غیر قابل انکار و تکرار شود.

مردهای عزیز رمز موفقیت شما در این راه این است :

که خود را واقعا مانند یک بچه که می خواهد شیر بخورد تصور کنید.

نوک پستان را مک بزنید.

با سبک های مختلف اما هیچ گاه گاز نگیرید!

زیرا این عمل بسیار دردآور است.

بوسیدن و مکیدن فضای بین دوسینه هم بسیار تاثییرگذار خواهد بود .

و می تواند به نحوی شما را در ابتدای برقراری رابطه جنسی و در پوزیشن های خاص یاری کند.

نکته:

اگر تا به حال فقط از تحریک کلیتوریس برای تحریک جنسی و برانگیختگی زن استفاده می کردید، باید بدانید وقتی لمس و تحریک صحیح نوک سینه ها یا پستان انجام شود؛ می تواند در به ارگاسم رسیدن زن و یا حتی افزایش لذت رابطه جنسی در بانوان کمک کند.

راه های جذاب برای تحریک سینه زن

1- بستنی یخی:

یک بستنی یخی خریداری کنید.

سپس موقع شروع رابطه برای دادن شور و هیجان بیشتر به رابطه تان و ابراز علاقه تان به طرف مقابل و اعضای بدنش، شما می توانید آن بستنی را باز کنید و روی سطح سینه زن حول مرکز سینه (نوک پستان) بکشید و سپس با زبان آن قسمت را مک بزنید.

این عمل باعث می شود:

خانمی که با شما در حال برقراری رابطه جنسی می باشد.

از این طریق بسیار برانگیخته خواهد شد.

2- عسل:

قدری عسل تهیه کنید.

آن را با قاشق چایخوری یا وسیله ای دیگر دور نوک سینه همسر خود بریزید و سپس سریعا آن محدوده را در دهان خود جای دهید و از مک زدن غافل نشوید. حرکت دورانی زبان در این حالت به دور نوک سینه می تواند بسیار تحریک کننده باشد.

3- آبنبات چوبی:

یک آبنبات چوبی باطعم آلبالو، توت فرنگی و یا پرتقالی خریداری کنید، هنگام عشق بازی آن را باز کرده خود و شریک جنسی تان از آن بخورید و با کارهای گوناگون یکدیگر را مورد تحریک قرار دهید. اگر از آبنبات استفاده کردید از فاصله بین سینه ها غافل نشوید. خوردن وسط سینه ها هم در بانوان بسیار تحریک آمیز است.

4- لواشک:

یک لواشک ترش یا ملس بسته به سلیقه تان خریداری کنید.

لواشک را قدری با نوک زبان تان خیس کنید.

سپس لواشک را به دور نوک سینه خانم بکشید.

و پس با زبان آن قسمت را مکبزنید.

و حرکت دورانی زبان روی نوک سینه خانم را ادامه دهید.

در این هنگام شما می تونید:

از رابطه دهانی نیز استفاده کنید و گرمای رابطه را دو چندان کنید.

4/5 - (62 امتیاز)
Mohammad
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.