نقش رابطه جنسی در زیبایی

نقش رابطه جنسی در زیبایی

رابطه جنسی کلید زیبایی

قطعا کلید یک زندگی موفق ، نظم و داشتن رابطه سالم با شریک جنسی اش می باشد. نقش رابطه جنسی در زیبایی زوجین بسیار پر رنگ است. رابطه جنسی یک عامل بسیار مهم و کارآمد برای افزایش زیبایی است. که تمام محصولات و فرآیندهای غیر طبیعی دیگر را خجالت زده می‌کند. داشتن رابطه جنسی سالم و منظم باعث ایجاد تغییرات مثبت و متعدد روحی و جسمی در زنان و مردان شده و این تغییرات شامل بهبود زیبایی چهره و بردن زنان و مردان نیز خواهد شد. در این مطلب از بامشاد قصد داریم تاثیر رابطه جنسی بر پوست و مو را بررسی کنیم.

اگر زمان و پول زیادی را صرف درمانهای زیبایی میکنید، خوب غذا میخورید، خوب ورزش میکنید و همه اینها را در جهت سلامت و زیبایی انجام میدهید، بد نیست بدانید که راههای آسانتری هم وجود دارد که هم هیجان انگیز است، همه طبیعی است و هم بی هزینه است. بهتر است بدانید که رابطه جنسی باعث تقویت زیبایی در شما میشود.

رابطه جنسی

تاثییر رابطه جنسی بر زیبایی

قطعا می دانید رابطه جنسی باعث افزایش دو برابری هورمون زنانگی در خانم ها  می شود. هورمون استروژن که به گفته پاتی بریتون سرچشمه جوانی در خانمهاست، با رابطه جنسی مکرر افزایش پیدا کرده و منجر درخشنده تر شدن پوست و مو خواهد شد. هورمون استروژن دربدن زنان و آلدروژن دربدن آقایان، موجب تفاوت‌های عمده بدنی و رفتاری خانم ها با  آقایان شده و هر دو موجب ادامه جوانی هستند. این دو هورمون سبب لطافت و پرآبی پوست و ساختن کلاژن که ماده زمینه‌ ساز نظام و استحکام پوست است، می شود.

فواید رابطه داشتن

1- حس بهتری خواهید داشت. دوپامین میل جنسی را در شما افزایش می دهد. اکسی توسین شما را مهربان تر و صبور تر می کند. اندورفین در شما احساس وجد به وجود خواهد آورد. تمام این موارد در اوج لذت جنسی آزاد می شوند. پس چه چیزی از یک رابطه جنسی بیشتر می تواند در حال خوب شما تاثیر گذار باشد. پس همواره سعی کنید. 2- نقش رابطه جنسی در زیبایی بسیار زیاد است. اینگونه افزایش اعتماد به نفس برای شما حاصل می شود. مطالعات انجام شده نشان دهنده آن است. رابطه جنسی و مدیتیشن نقاط مشابهی را در مغز فعال میکند. بنابر این همان منافعی را که در مدیتیشت خواهان آن هستید. می توانید از طریق یک رابطه جنسی موفق بدست آورید. یک رابطه جنسی موفق همیشه نیازمند توجه به عوامل پیشگیری از انتقال بیماری هاست برای خرید اینترنتی محصولات زناشویی می توانید به بامشاد مراجعه کنید.

رابطه زناشویی

همان طور که در بالا هم اشاره کردیم نقش رابطه جنسی در زیبایی بسیار زیاد است. اما رابطه جنسی، فواید عصبی مفید دیگری هم دارد. شما با داشتن رابطه جنسی منظم می توانید با افسردگی خداحافظی کنید.در اوج لذت جنسی شما سروتونین آزاد میکنید که یک ناقل عصبی بوده و در تنظیم خلق و خوی شما و احساس خوشحالی و شادی اثربخش است. به همین دلیل گفته میشود رابطه جنسی اثرات ضد افسردگی داشته و ایمنی بدن را افزاش خواهد داد.

مصرف کالری

رابطه جنسی برای شما فواید دیگری هم دارد. برای مثال کالری می سوزانید. همان طور که در مطالب قبل هم گفتیم. رابطه جنسی مثل یک ورزش است. حتی بوسه هم نوعی ورزش به حساب می آید. در ضمن، بدون این که بدن خود را از نظر تحریک جنسی به اوج لذت برسانید. بدن شما از یک معاشقه معمولی نیز بهره مند خواهند شد. وقتی شما درگیر رابطه عاشقانه هستید. میزان کلسترول خون کاهش پیدا می کند. پس خلق و خوی شما بهتر می شود. ضربان قلب و گردش خون افزایش پیدا می کند. و حتی رابطه جنسی این قدرت را دارد که به همان اندازه پیاده روی در باشگاه یا استفاده از وزنه، کالری بسوزانید. در واقع، این طور می توان گفت که وقتی همسرتان را یک دقیقه کامل می بوسید. ۱۲ کالری می سوزانید. یعنی بیشتر از ۶۰ ثانیه پیاده روی. که این به خودی خود سهم زیادی خواهد داشت.

زیبایی

نتیجه گیری:

چنانچه شما خانم هستید. و به این سبب قصد دارید برای زیبایی خود قدمی رو به جلو و مفید بردارید. برای شما عزیزان یک پیشنهاد داریم. از نقش رابطه جنسی در زیبایی قافل نشوید. تجربه ها ثابت می کند خرید گران ترین کرم ها و استفاده ازآن ها نمی تواند کمک شایانی به شما در این زمینه بکند. اما قطعا داشتن رابطه جنسی مینظم می تواند کمک شایانی به حفظ سلامتی روحی و جسمانی شما بکند. پزشکان بر این باورند که داشتن رابطه جنسی باعث می شود هر شخصی به نوعی بالانس شود و همه چیز در بدنش به تعادل برسد. این موارد خود باعث می شود شما کم تر عصبانی شوید. کمتر احساس افسردگی کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای داشتن یک زندگی خوب ، رابطه ای خوب بین خود و شریک جنسی تان برقرا کنید. این مورد هم برای شما و هم برای او سودمند خواهد بود.

Mohammad
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.