کاندوم خاردار چیست؟ انواع کاندوم خاردار

کاندوم خاردار

کاندوم خاردار

کاندوم خاردار نیز مانند سایر کاندوم ها، از شیوع بیماری های مقاربتی خطرناک از نظر جنسی جلوگیری می کنند. اگر در این میان بخواهیم کاندوم های خاردار به طور کلی دسته بندی کنیم، باید بگوییم به طور کلی ما سه مدل کاندوم خاردار داریم. این سه مدل شامل کاندوم های خاردار کوچک و کاندوم های خاردار بزرگ و کاندوم خار درشت ژله ای می شود.

کاندوم خاردار کوچک

این نوع از کاندوم ها را حتی شاید در هنگام خرید کاندوم هم در صورت مشاهده آن متوجه خارهای روی سطح شان نشوید، زیرا این مدل از کاندوم خاردار، خارهایی به طور منظم و مرتب به ارتفاع تقریبی نصف یک دانه برنج  دا د که بر روی سطططح کاندوم پخش شده اند و باعث تحریک بیشتر خانم ها در رابطه می شود.

کاندوم خاردار بزرگ

خارهای روی سطح این نوع کاندوم ها به اندازه ی یک دانه کشمش می باشند و با چشم غیر مسلح نیز به راحتی قابل مشاهده هستند.این مدل از کاندوم های خاردار که به کاندوم های فضایی معروف هستند کمتر از دسته ی اول تولید می شوند، زیرا اغلب بر این باورند که شاید این کاندوم ها برای طرف مقابل مشکل ایجاد کند، یا این خارهای نسبتا درشت طرف مقابل را در هنگام آمیزش اذیت کند. اما باید بدانید این باورها کاملا غلط است. این کاندوم ها بسیار تحریک آمیز هستند و با یک بار خرید و استفاده از آن ها مشتری مدام آن خواهید شد. کاندوم های فضایی بی همتا هستند و میل جنسی شریک جنسی تان را فوق العاده زیتد می کند.

کاندوم ایکسدریم پک 5 تایی

خرید پک 5تایی کاندوم فضایی

کاندوم خاردار ژله ای

این نوع کاندوم ها دارای خارهای نسبتا درشت روی سطح خود هستند و این خارها به ارتفاع نیم سانت می باشند. لذا با چشم غیرمسلح به هنگام خرید کاندوم به راحتی قابل مشاهده هستند. از طرفی این مدل از کاندوم های خاردار چند بار مصرف هستند و شما می توانید هر بار پس از مصرف کاندوم را بشویید و دفعه بعد هم به راحتی از آن استفاده کنید. این کاندوم ها سیلیکونی هستند و جنس فوق العاده ای دارند و به صورت وارداتی در کشور عرضه می شوند.

تاثیر کاندوم خاردار روی زن و مرد

برای آقایان، در داخل اغلب کاندوم های خاردار شرکت های مطرح ، معمولاً ماده ای وجود دارد که به افزایش زمان انزال شدن وی کمک می کند و باعث افزایش توانایی انتقال حرارت برای افزایش لذت در هر دوطرف می شود.

برای خانم ها ، کاندوم های خاردار به تحریک کمک می کنند.لمس شدن بیش از پیش قسمت های داخلی دیواره ی واژن و همچنین نقطه ی جی به زنان کمک می کند لذت بیشتری از رابطه ی جنسی با همسر تجربه نمایند.

چه کاندوم خارداری بخریم؟

تنوع آنقدر زیاد هست که حتما کاندوم مورد علاقه خودتون رو پیدا خواهید کرد. در ایران نیز کاندوم های خاردار توسط برند های مختلف تولید می شود.

بعد از کاندوم کلاسیک، کاندوم های خاردار اولین مدلی بوند که تجاری سازی شد و دلیل آن چیزی نبود جز ایجاد تحریک فیزیکی بیشتر برای افزایش رضایت جنسی در زوجین.

کاندوم خاردار علاوه بر جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری های مقاربتی، باعث تحریک بیشتر بانوان شده و زمان رسیدن به ارگاسم را در آنها کاهش می دهد. علت این موضوع هم کاملا مشخص است و چیزی نیست جز تحریک نقطه جی. از طرفی آقایان نیز با استفاده از کاندوم خاردار اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنند چرا که در ارضا شریک جنسی خود موفق ترند.

مشکلات کاندوم خاردار

بیشتر زنان و مردان با استفاده از کاندوم خاردار مشکلی ندارند. عوارض جانبی که گاه ممکن است اتفاق بیفتد شامل موارد زیر است:

1- یک واکنش آلرژیک در فردی که آلرژی به کاندوم های لاتکس دارد، که این موضوع فقط مرتبط به کاندوم خاردار نمی شود؛ استفاده از هر نوع کاندوم لاتکسی می تواند این مشکل را به وجود آورد.

2- تحریک آلت تناسلی یا واژن و حساسیت به اسپرم کش ها یا روان کننده هایی که برخی کاندوم ها با آنها تولید می شوند.


پکیج زناشویی

خرید پک زناشویی


رسیدن به ارگاسم

نکتۀ مهم در مورد کاندوم خاردار آن است که بسیاری از بانوان که به دلایل مختلف تا به حال هرگز تجربۀ ارگاسم را نداشته اند با این کاندوم ها برای اولین بار به ارگاسم رسیده اند، از این روی، مردانی که با این روش تجربۀ جنسی را به همسر خود می دهند، رضایت بسیار بالایی را در همسرشان ایجاد می کنند. کاندوم خاردار در هر بار حرکت در داخل واژن، اصطکاک لذت بخشی را برای بانوان ایجاد می کند که این به لحاظ روانی نیز برای مرد بسیار لذت بخش خواهد بود.

برخی از مدل ها صرفا جنبه تبلیغاتی یا سرگرمی دارد و برخی از آنها حتی کار اصلی کاندوم (جلوگیری از بارداری های ناخواسته و بیماری های جنسی) را انجام نمی دهند.

اما آشنا شدن و استفاده از برخی از این محصولات باعث می شود که شما لحظات بهتری در رابطه جنسیتان تجربه کنید. تجربه بعضی افراد نشان داده که استفاده از برخی از این کاندوم ها باعث کیفیت بیشتر در رابطه و نزدیک تر شدن به نقطه اوج جنسی شده است. تنوع کاندوم های خاص و عجیب بسیار زیاد است. اگر می خواهید هنگام خرید این دست از کاندوم ها خرید خوبی داشته باشید به فروشگاه اینترنتی بامشاد مراجعه کنید و در درجه بعدی تاریخ انقضای بسته را هم چک کنید.

فواید استفاده از کاندوم خاردار برای آقایان :

در حال حاضر مطابق با امار کشور حدود ۴۰٪ از طلاق کشورمان به سبب عدم رضایت زوجین از نزدیکی با همسر خود می گردند. نتیجه این نارضایتی به مرور زمان به طلاق منجر می شود. لذا استفاده از کاندوم خاردار می تواند نقش بسزایی در رضایت جنسی ایفا کند. یکی از فواید استفاده این محصول برای آقایانی است که به سختی می توانند همسر خود را به اوج لذت جنسی برسانند . یکی دیگر فواید استفاده از این کاندوم برای آقایانی است که از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند و عدم توانایی راضی کردن همسر خود برایشان کابوس شده است. بار ها از مشتریان خود شنیده ایم که مشکلات زناشویی با بهبود رابطه جنسی حل شده است.

برای چه نوع افرادی توصیه می گردد :

1- کاندوم خاردار مورد استفبال زوجینی قرار می گیرد که قصد رسیدن به اوج لذت در مقاربت را دارند.

2- آقایان و خانم هایی که در مقاربت های خود می خواهند یک رابطه خشن را تجربه نمایند به سراغ این نوع کاندوم ها می آیند.

3- علاوه بر موارد بالا دسته ای دیگر که استفاده از این محصول به آنها توصیه می گردد آقایانی هستند که احساس می کنند دهانه واژن کمی عریض است و مورد تحریک واقع نمی شود.

4- موضوع بالا عموما برای بانوان مسن رخ می دهد که معمولا رساندن این افراد به اوج لذت برای همسر کمی دشوار خواهد بود .

زن و شوهر با کسب مهارت باید بدانند که چگونه می توانند به ارگاسم مطلوب برسند. که در این میان مردان وظیفه سنگین تری دارند و بایستی با کسب مهارت در به ارگاسم رسیدن رسیدن و لذت جنسی به همسرشان کمک کنند و همچنین همسر نسبت به شوهر این وظیفه را انجام دهد.ارگاسم در مردان صرفاً با تحریکات بدنی و تماس ایجاد می شود.

در حالیکه این پدیده در خانم ها بسیار پیچیده تر بوده و تا حد بسیار زیادی به شرایط روحی و ارتباط عاطفی طرفین بستگی دارد. به ارگاسم نرسیدن زنان می تواند به دلیل بی علاقگی، اضطراب و شرایط روحی نامناسب و مقاربت به روش نادرست باشد و بعلاوه برای بعضی خانم ها این الزام وجود ندارد که با هر مقاربت الزاماً به ارگاسم برسد.

Mohammad
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.