کاندوم مسافرتی چیست و چه کاربردهایی دارد

کاندوم مسافرتی

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که آیا کاندوم مسافرتی با کاندوم های معمولی تفاوتی دارد.کاندوم ها به طور متداول بین افراد مورد استفاده قرار می گیرند و تعداد دفعات رابطه جنسی در طول یک هفته میزان استفاده از آن را مشخص می کند.اما با کمی فکر می فهمید که در مسافرت استفاده از یک کاندوم حس تنوع طلبی بسیاری از افراد را ارضا نمی کند و افراد به طور کامل از رابطه جنسی لذت نمی برند.در ادامه به بررسی و حل این مسئله می پردازیم.

کاندوم مسافرتی 

کاندوم ها نیازی بالقوه در هر رابطه جنسی هستند که با هزینه ای کم و مقرون به صرفه قابل تهیه هستند.گفتنی است در هر مسافرت حس تنوع باعث افزایش میزان رضایت جنسی می گردد.و کاندوم مسافرتی به این دلیل بوجود آمده است تا باعث تنوع در رابطه جنسی ، در طول مسافرت گردد.کاندوم ها دارای انواع مختلفی هستند و بسته به نیاز کاربران مورد استفاده قرار می گیرند بهتر است در طول یک مسافرت تجربه ای جدید از انواع کاندوم ها را داشته باشیم تا خود و شریک جنسی از مسافرت خود بیشتر لذت ببریم.ضمن این که از بیماری های جنسی و مقاربتی پیشگیری می کنیم و ایمنی در رابطه جنسی را بوجود می آوریم.

کانندوم مسافرتی

کاندوم مسافرتی و کاربرد آن 

همانطور که از نام کاندوم مسافرتی پیداست:

این کاندوم ها در طول دوره مسافرت مورد استفاده قرار می گیرند.

کاندوم ها انواع مختلفی دارند و بهتر است در طول دوره سفر به صورت متنوع از آن استفاده گردد.تکرار در رابطه جنسی به خودی خود اتفاق می افتد حال می توان در مسافرت با انواع کاندوم از تکرار پیشگیری نمود.کاندوم ها تقاضای زیادی در بین افراد دارند و به همین دلیل انواع مختلف آن ها تولید می شود.گفتنی است هر نوع کاندوم طرفدار خاص خود دارد .

استفاده از کاندوم در سفر

همه ما در سفر بایستی به بهداشت جنسی در سفر اهمیت دهیم و برای این کار استفاده از کاندوم گزینه مناسبی است.کاندوم باعث بهداشت جنسی و پیشگری از بیماری های مقاربتی در سفر می گردد.به شما پیشنهاد می کنیم در سفر از کاندوم مسافرتی استفاده نمایید.برخی از افراد یک بسته  از کاندوم را با خود به مسافرت می برند.

گفتنی است لذت جنسی برای این افراد کاهش پیدا می کند.

و رابطه جنسی آن ها تکراری می گردد.به هر دلیل در طول سفر در بیشتر مکان ها امگان خرید کاندوم وجود ندارد پس بهتر است قبل از مسافرت به این موضوع فکر کنیم و حتی الامکان چند کاندوم را با خود به مسافرت ببریم.

تنوع در رابطه در طول سفر 

زمانی که شما تنها از یک مدل کاندوم در طول مسافرت استفاده می کنید تکرار در رابطه امری اجتناب ناپذیر است.گفتنی است در هر بسته از کاندوم مسافرتی انواع مختلفی از کاندوم را مشاهده خواهید نمود.

این کاندوم ها معمولا شامل انواع کاندوم تاخیری ، تنگ کننده ، خاردار و ضد حساسیت هستند .با استفاده از آن ها به راحتی می توانید حس تنوع در رابطه جنسی را تجربه نمایید.افراد به طور معمول تنوع طلب هستند و در مورد مردان این امر بیشتر صدق می کند.شاید هم شما می خواهید برای اولین بار رابطه جنسی برقرار نمایید در این صورت اگر از یک کاندوم در رابطه استفاده کنید شریک جنسی شما رضایت کامل از رابطه جنسی را نخواهد داشت پس از بهتر است از قبل برای این کار فکر کنید و برای حل این مسئله بهترین راه استفاده از کاندوم مسافرتی است.

کاندوم مسافرتی

کاندوم مسافرتی ایکسدریم مدل Travel Mixed

حال که با اهمیت کاندوم مسافرتی آشنا شدید بهتر است یک نوع متداول و پر استفاده از آن را به شما معرفی نماییم.جالب است بدانید شرکت ایکسدریم برای تنوع در رابطه جنسی در طول مسافرت ، کاندوم مسافرتی ایکس دریم Travel Mixed را به شما پیشنهاد می نماید.

این بسته از کاندوم شامل موارد زیر است.

 • 3 عدد کاندوم لذت طولانی
 • 3 عدد کاندوم تنگ کننده
 • 3 عدد کاندوم توربو
 • 3 عدد کاندوم بسیار نازک

با این کاندوم ها به راحتی شما می توانید تنوع در رابطه جنسی را احساس نمایید و از رابطه جنسی لذت ببرید گفتنی است کاندوم های مسافرتی به صورت بسته های ترکیبی ساخته می شوند.این کاندوم دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر و حاوی ماده گیاهی بنزوکایین جهت تاخیر در انزال است.باید به این نکته توجه نمود ۳ عدد کاندوم تنگ کننده ، ۳ عدد کاندوم لذت طولانی ، ۳ عدد کاندوم بسیار نازک و ۳ عدد کاندوم توربو در این بسته مشاده می شود.

اما فروشگاه بهداشتی بامشاد برای شما گزینه های دیگری را نیز در سفر پیشنهاد می کند.

در ادامه مقاله با ما باشید.

پک ۵ تایی کاندوم فضایی ایکسدریم در سفر

یکی از گزینه هایی که فروشگاه بهداشتی بامشاد در سفر به شما پیشنهاد می کند استفاده از پک 5 تایی کاندوم فضایی ایکسدریم است.

این پک شامل موارد زیر است.

 • چرخشی
 • طوقی
 • دکمه دار
 • اره ماهی
 • شمشیری

شما به راحتی می توانید در کنار کاندوم مسافرتی از این پک نیز استفاده نمایید.کاندوم های فضایی در حال حاضر به یکی از پر فروش ترین کاندوم ها در سطح کشور مبدل شده اند.پک ایکسدریم با وجود خار های درشت و برجسته از جنس لاتکس بر روی نوک و بدنه کاندوم سبب تحریک بی نظیر بانوان می شود. این پک شامل یک عدد کاندوم فضایی اره ماهی ، کاندوم فضایی دکمه دار ، کاندوم فضایی شمشیری ، کاندوم فضایی چرخشی و کاندوم فضایی طوقی است.باید به این نکته توجه نمود:کاندوم های فضایی مشکل تکراری بودن رابطه را حل کرده اند.

کاندوم مسافرتی

کاندوم مسافرتی را چگونه استفاده کنیم

چگونگی و نحوه استفاده از کاندوم شاید موضوع پیش پا افتاده ای باشد اما از اهمیت بالایی برخوردار است در مورد کاندوم مسافرتی نیز به همین صورت است.در هنگام استفاده باید دقت داشته باشید که کاندوم دچار آسیب دیدگی یا پارگی نشود، چرا که در این حالت دیگر کاربردی نداشته و نمی تواند مانع ابتلا به بیماری های مقاربتی یا پیشگیری از بارداری ناخواسته شود.و هدف از استفاده کاندوم پیشگیری از بیماری های مقاربتی و بارداری ناخواسته است.گفتنی است نحوه بازکردن کاندوم نیز از اهمیت بالایی برخوردار است بسته بندی کاندوم دارای لبه زیگ زاگی شکل است که بایستی با دست از قسمت زیگ زاگی شکل باز شود.

توجه داشته باشید پس از بازکردن بسته بندی بایستی پشت و روی کاندوم را مشخص نمود .این کار به راحتی امکان پذیر است .اطمینان یابید که سر کاندوم مستقیم به سمت خارج است اگر آلت تناسلی آقایان ختنه نشده باشد، باید از محلول روان کننده استفاده کنند تا پوستشان دچار مشکلی نشود.

انواع کاندوم ها در مسافرت

بهتر است در مسافرت کاندوم  را به صورت متنوع مورد استفاده قرار دهیم تا میل و لذت جنسی در هر بار رابطه حفظ شود.به شما پیشنهاد می کنیم در مسافرت حداقل یک مورد از کاندوم های زیر را استفاده نمایید.

کاندوم خاردار مسافرتی

کاندوم های خاردار باعث تحریک بیشتر شریک جنسی و زودتر رسیدن آن ها به اوج لذت جنسی می شوند.این کاندوم مدت زمان رسیدن ارگاسم بانوان را کاهش می دهد ضمن این که در مردان اعتماد به نفس بیشتری ایجاد می شود.

کاندوم ساگامی

کاندوم تاخیری 

مدت رابطه از اهمیت بالایی برخوردار است و در مسافرت سعی نمایید حتما از کاندوم های تاخیری نیز استفاده نمایید.برخی از افراد با این مشکل مواجه هستند.لذت طولانی در رابطه به استحکام رابطه کمک می کند.

کاندوم طعم دار

یکی دیگر از کاندوم های مسافرتی ، کاندوم طعم دار است.این کاندوم ها دارای رایحه و طعم های مختلف است و باعث تجربه ای جدید در رابطه جنسی می گردد.زمانی که این طعم ها با رنگ مورد نظر منطبق شود لذت جنسی را بیشتر می کند 

برخی از طعم ها شامل:

 • نعناع
 •  انگور
 •  پرتقال
 •  موز
 • توت فرنگی
 •  آدامس
 •  شکلات
 •  وانیل

کاندوم نازک

یکی دیگر از انواع کاندوم مسافرتی استفاده از کاندوم نازک است.این کاندوم ها باعث انتقال بهتر حس گرما در رابطه جنسی می شوند ضمن اینکخ به افراد حس لذت جنسی بدون کاندوم را می دهند.فروشگاه بهداشتی بامشاد در مسافرت استفاده از این دو کاندوم نازک را به شما پیشنهاد می کند.

شما می توانید با صرف هزینه ای محدود از رابطه جنسی در مسافرت لذت ببرید و تجربه ای عالی با شریک جنسی خود داشته باشید.

جمع بندی پایانی از کاندوم در مسافرت

صرفا مسافرت به این دلیل اتفاق می افتد تا افراد به آرامش بیشتری برسند.

و به قول معروف حال و هوایی عوض کنند.

و مدتی از کار و تکرار زندگی به دور باشند.

در اینجا با سوالات مختلف راجع به کاندوم مسافرتی پاسخ دادیم برخی از کاندوم ها را نیز در این رابطه بررسی کردیم تا شما عزیزان با خیالی راحت به مسافرت بپردازید و تجربه ای لذت بخش در این رابطه داشته باشید شایان ذکر است برروی هر کاندوم تاریخ انقضای آن مشخص شده است پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده به تاریخ انقضای آن توجه شود .چرا که با سپری شدن تاریخ انقضا محصول بی کیفیت شده، خشک و شکننده می شود و احتمال پاره شدن آن و انتقال بیماری های مقاربتی و همچنین بارداری بالا خواهد رفت. 

ما در فروشگاه بهداشتی بامشاد این امکان را برای کاربران بوجود آورده ایم.

تا حتی کسانی که رمز پویا ندارند.

به راحتی خریدی مطئمن و با ارسال در محل را تجربه نمایند.با ما در اوج بمانید.

از نظر شما متشکریم پشتیبانی فروشگاه بامشاد
Mohammad
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.